Téma reakcí autor poslední
Názor na kolo 15/15 Alexander 10.10.17 17:10
Shimano BB71 vs BB91 12/12 tomsoyer 10.10.17 17:04
Kolo pro dítě - full do 40t 130/130 Karlosovoohniště 10.10.17 14:21
Problém s uchycením zadního kola na bajku Scott scale 29... 13/13 VendaZ 10.10.17 13:43
držák přesmykače 14/14 Žídečeček 10.10.17 12:00
Jizerské hory - trail 4/4 Dudys27 10.10.17 10:50
Brdy výjezd na Plešivec - červená z Lochovic 19/19 Tom475 10.10.17 09:20
Cycle pub/Cycle bar 6/6 ČECHOAMERIČAN 10.10.17 09:06
Tipy a triky na kolo 45/45 VHStylez 10.10.17 05:55
Ráfek 4/4 PajmikCz 9.10.17 21:55
Packa sram gx 1x11 12/12 adijamp 9.10.17 21:41
Pláště Bontrager - zkušenosti 4/4 Smazaný účet 9.10.17 14:58
Kola na CX - rychloupínák a diskový brzdy 6/6 marasan 9.10.17 07:45
promax decipher 3/3 usacek22 9.10.17 07:08
Kazeta 15/15 Marosisko 9.10.17 07:06
KCNC stuple na koniec baranov 0/0 dodoslovensko 9.10.17 06:04
Efektivita šlapání 6/6 Coocen 8.10.17 21:59
Prosim o radu 80/80 Revolt06 8.10.17 20:20
Info o starém kole 6/6 Force 8.10.17 18:59
Speciální klíč na misku ořechu 17/17 meiilax 8.10.17 14:51
Suunto Ambit 3 run 48/48 kycis 8.10.17 13:54
Hravá 29" HT 45/45 onyx88 8.10.17 13:31
Je toto kolo na postavu 178cm 4/4 Emp14 8.10.17 13:07
Problém s brzdami shimano M395 56/56 Cykloš 7.10.17 21:21
Tip na náboje 15/15 ViktorPce 7.10.17 21:11
Tazna tyc vs teleskopicka sedlovka 61/61 TechDiver 7.10.17 19:02
Taiwan-kola 6/6 Doma 7.10.17 18:09
redukované paprsky Remerx 2-1,7-2 2/2 avionic 7.10.17 17:16
Akční kamera Ali 2/2 raskin 7.10.17 13:42
Krádež RADON SLIDE CARBON 160MM 14/14 čel.A 7.10.17 13:23
Cyklokrosové kolo kolem 30k 143/143 hfx9 6.10.17 23:20
SUP XF 969 - 979 12/12 Toolak 6.10.17 16:20
Jakou délku drátu k ráfku a náboji DT SWISS 17/17 Jimm22 6.10.17 14:35
Cube x Radon 4/4 vojta1 6.10.17 13:27
Pomozte s vyberem 17/17 Gorf 6.10.17 11:07
KOUPIT ? 27/27 Pepe72 6.10.17 10:05
Řetěz HG93 + spojka KMC CL566R 16/16 tpec 6.10.17 07:47
Půjčení většího auta na dovolenou 24/24 bodo23 6.10.17 07:04
Neratovice a okoli 1/1 TomBike 6.10.17 00:40
Sram Guide R 3/3 Reggie84 5.10.17 23:06
poradíte které by mohlo být lepší 1/1 vapenna 5.10.17 22:38
Vidlice 27,5" na Cross 27/27 Georgex 5.10.17 21:38
bidony elite 3/3 filip01122 5.10.17 19:19
Kolo s nástavcem řídítek nebo raději jiná geometrie? 8/8 Pavel1492 5.10.17 18:01
Manitou Marvel 29" 4/4 Johny.Merida 5.10.17 13:32
DT Swiss E1900 nebo DT350 + DT E512 9/9 lubosalbi 5.10.17 13:20
Kolo na downhill/freeride 10/10 Black Master 5.10.17 13:15
Zadní náboj 142x12 Specilized Stumpjumper Elite HT 29"... 2/2 Majkl 007 5.10.17 12:58
Pevna kola na bezduse na Gravela 63/63 jest_cz 5.10.17 11:47
cannondale habit se 29/29 Meny33 5.10.17 10:15