|
Náboj ČZ - kde sehnat ložiska
|
45/45
|
ScottAspect
|
24.10.17 16:33
|
Komponenty
|
|
Cannondale slate
|
1/1
|
chosee1986
|
24.10.17 15:26
|
Výběr kola
|
|
Zadost o radu nejen s klikama vase zkusenosti
|
28/28
|
saintjv
|
24.10.17 13:00
|
Technické rady
|
|
Náboj na XD ořech rychloupínák 135mm
|
1/1
|
wenda.simon
|
24.10.17 11:19
|
Komponenty
|
|
razolitni vidlica ostravska, ktere tupe hovado..
|
3/3
|
Zaqeror
|
24.10.17 07:51
|
Komponenty
|
|
Jak tohle zaplect?
|
1/1
|
WASP
|
24.10.17 07:13
|
Údržba, servis,...
|
|
CTM Caliber 3.0 alebo Kellys Thorx 90 ?
|
3/3
|
divo
|
23.10.17 23:38
|
MTB
|
|
Sábliková a 100kg na dřep.
|
111/111
|
jonti
|
23.10.17 23:25
|
Trénink
|
|
Brzdy pro DH-Shimano
|
40/40
|
kesu
|
23.10.17 22:48
|
Komponenty
|
|
Pomoc s výběrem Gripů????
|
21/21
|
ItsMartY
|
23.10.17 21:49
|
Komponenty
|
|
pomoc DT Swiss RR 22 DICUT
|
20/20
|
jaykay
|
23.10.17 20:04
|
Technické rady
|
|
Rám PF30/83mm jaké kliky? Redukce na jiný střed?
|
18/18
|
kejmi
|
23.10.17 13:45
|
Technické rady
|
|
Prosím o doporučení kola za 15 000
|
27/27
|
johnyfinger
|
23.10.17 11:06
|
Výběr kola
|
|
Gumové vrzání v zadním kole
|
8/8
|
trew.x
|
23.10.17 08:10
|
Technické rady
|
|
jaký z pláštů schwalbe
|
22/22
|
petrees
|
23.10.17 06:33
|
Komponenty
|
|
nejde zasunout teleskopická sedlovka
|
6/6
|
Kruppe
|
23.10.17 05:09
|
Údržba, servis,...
|
|
kliky deore vs slx
|
129/129
|
oggycek
|
23.10.17 01:07
|
Komponenty
|
|
Jaký použít stojánek po sundání zadního kola?
|
14/14
|
Kema1962
|
22.10.17 21:49
|
Technické rady
|
|
Letni rukavice s moznosti ovladani telefonu
|
41/41
|
iwos87
|
22.10.17 20:49
|
Oblečení
|
|
Výměna tlumiče 190/45 za 190/50...?
|
8/8
|
kejmi
|
22.10.17 20:04
|
Technické rady
|
|
NS Bikes Snabb
|
10/10
|
Mirapro
|
22.10.17 19:58
|
Downhil, Freeride,...
|
|
Seřizovací matice FULCRUM RED POWER
|
14/14
|
RadikM
|
22.10.17 17:55
|
Komponenty
|
|
Přeskakuje řetěz
|
5/5
|
Pepe72
|
22.10.17 17:46
|
Downhil, Freeride,...
|
|
Avid BB7 silnicni x mtb verze
|
7/7
|
Dakar
|
22.10.17 16:43
|
Technické rady
|
|
Mavic redukce ventilku
|
4/4
|
PavlikXSS
|
22.10.17 11:44
|
Komponenty
|
|
Výběr krunýře a ch. na krk
|
49/49
|
dtnp
|
22.10.17 11:33
|
Downhil, Freeride,...
|
|
Shimano SLX-7000 11
|
2/2
|
jezura
|
21.10.17 21:11
|
Nakupování
|
|
Bunda Alpinestars Milestone 2
|
0/0
|
PAFIRA
|
21.10.17 20:54
|
Oblečení
|
|
Převodník SRAM X-Sync - offset a material
|
8/8
|
marasan
|
21.10.17 20:41
|
Technické rady
|
|
kliky 1x11 - 1x12
|
10/10
|
fidocz
|
21.10.17 20:31
|
Komponenty
|
|
Jak nejlépe seřídit přehazovačku na shimano ultegra
|
33/33
|
zdenx
|
21.10.17 19:45
|
Údržba, servis,...
|
|
Koncovky předního kola Roval control carbon (2013) 15mm
|
7/7
|
SvobodaJ
|
21.10.17 15:15
|
Komponenty
|
|
Zwift 24 hodinovka 20.10.2017
|
27/27
|
myreczech
|
21.10.17 14:28
|
Závody
|
|
Bike park Monínec
|
30/30
|
Janouch
|
21.10.17 13:19
|
Downhil, Freeride,...
|
|
DH kolo pro vysoké
|
42/42
|
honza951
|
21.10.17 12:22
|
Downhil, Freeride,...
|
|
Vyber plasta na 29" MTB
|
37/37
|
Sylvulik
|
21.10.17 11:42
|
Komponenty
|
|
Silniční řídítka vs délka představce
|
47/47
|
hfx9
|
21.10.17 11:32
|
Technické rady
|
|
PROSÍM O RYCHLOU ODPOVĚĎ-Jízda bez brzdových destiček
|
37/37
|
drozd5656
|
21.10.17 10:27
|
Technické rady
|
|
Kemp Maštale II, technické ježdění 26-27.4. 2014
|
204/204
|
JFtryall
|
21.10.17 09:28
|
Vyjížďky/Srazy
|
|
Rada s Hazkou?
|
6/6
|
ItsMartY
|
20.10.17 23:39
|
Komponenty
|
|
eBay
|
18/18
|
Crusoer
|
20.10.17 20:09
|
Nakupování
|
|
Lapierre XR 2017 - jezdí někdo?
|
1/1
|
mfabi
|
20.10.17 19:37
|
MTB
|
|
Chcete psát o elektrokolech?
|
67/67
|
omg
|
20.10.17 19:13
|
Ostatní
|
|
Co si myslíte o tomto zápletu na HT MTB 29
|
4/4
|
Alonzo
|
20.10.17 16:58
|
Technické rady
|
|
vyjmutí st. ložiska press-fit z rámu
|
53/53
|
lubis
|
20.10.17 14:09
|
Technické rady
|
|
Vypůjčení válců v okolí Jablonec/Liberec
|
0/0
|
straky
|
20.10.17 11:10
|
Trénink
|
|
Continental Grand Prix 4000 S II nebo I
|
47/47
|
smažin
|
20.10.17 10:07
|
Technické rady
|
|
cyklo comp se zaznamem GPS
|
92/92
|
curbec
|
20.10.17 09:45
|
Komponenty
|
|
Co je tohle za ráfky ?
|
11/11
|
zimik245
|
20.10.17 08:56
|
Komponenty
|
|
Mazání řetězu a vidlice-je to správně?
|
61/61
|
Divine
|
20.10.17 08:15
|
Údržba, servis,...
|