single speed rigid 32er :)
(vloženo 22.6.26)
23.6.26 16:36
LM: dobře. Zbytek je na jezdci ;-)
23.6.26 12:09
Jak ten přední ASPEN AT drží ve vrstvě prachu? :-)
23.6.26 10:23
primarne urcenie je trail/enduro traily v okoli
do mesta max na kavu :D
23.6.26 10:17
to bych chtel nekam roztacet… ale na placku do mesta to muze byt ok…
23.6.26 08:17
Vypada to jak po nedoskocenym dvojaku.
23.6.26 01:20
Svezl bych se.