Zaujalo.

Přidat foto

Zaujalo, i když s blížící se padesátkou bych se po delší jízdě už asi nenarovnal … barevně mi to připomnělo cragsmanovýho SUPa. Kde je sakra ten borec, jeho stavby mi chybí.

(vloženo 22.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
duvenblejt
duvenblejt

23.6.26 22:40

Přijde mi to jako taková šílenost z čínských dílů…Jezdit bych na tom asi nechtěl,neměl bych pi jízdě šanci asi ani slézt,ne tak se narovnat

Reagovat
Jáchym 1
Jáchym 1

23.6.26 21:22

Jezdí na motorce.

Reagovat
Vilém
Vilém

23.6.26 08:19

Nezaujalo.

Reagovat
psbiker
psbiker

22.6.26 23:39

Raketa na cyklostezku, ten drop, kdo z vás to má?

Reagovat
Azmir
Azmir

22.6.26 20:44

Tak tohle vypadá jako kolo pro dítě nebo malou ženu a tomu je předpokládám ten posed přizpůsoben.

Reagovat
squalo
squalo

22.6.26 19:11

Vidle evidentně není délkou ekvivalent vidlice, která tam má být.

⇒ Menší stack, větší reach, větší sedlový úhel, větší hlavový úhel, nižší střed

Reagovat
šlapatko
šlapatko

22.6.26 19:05

Představec do pozitiva a je to fajn :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 6
Jzy 30
káňa 7
saintjv 24
TJK 44
Azmir 22