Zaujalo, i když s blížící se padesátkou bych se po delší jízdě už asi nenarovnal … barevně mi to připomnělo cragsmanovýho SUPa. Kde je sakra ten borec, jeho stavby mi chybí.
(vloženo 22.6.26)
Přijde mi to jako taková šílenost z čínských dílů…Jezdit bych na tom asi nechtěl,neměl bych pi jízdě šanci asi ani slézt,ne tak se narovnat
Tak tohle vypadá jako kolo pro dítě nebo malou ženu a tomu je předpokládám ten posed přizpůsoben.
Vidle evidentně není délkou ekvivalent vidlice, která tam má být.
⇒ Menší stack, větší reach, větší sedlový úhel, větší hlavový úhel, nižší střed