Zatímco gravel se stáčí k MTB, Canyon stáčí MTB ke gravelu a navrhuje nižší pozici pro ruce. Samozřejme na 32''.
(vloženo 22.6.26)
Adu: co mate pořád všichni s těmi brzdami? Viděls, jak jela Kate Courtney Leadville ? Držela se za korunku vidlice. Toto je asi tisickrát pohodlnější.
@Aduldinho
Ten spodní úchop se při současném XC využije max při průjezdu cílové rovinky na nekterchy tratích.
Případné využití na produkčním kole bude na maratonech, na rovinatých asfaltových nebo šotolinových úsecích. Tam brzdit opravdu netřeba.
@squalo Zvládám, ale máš recht, že úplně za konce rodel skoro nejezdím, navíc na silnici jsou i pasáže, kde se opravdu případně brzdit nemusí, i když vzhledem k provozu je lepší být vždy ve střehu, v xc bych tedy rozhodně raději ty brzdy měl vždy po „ruce“, ale já nemám ten správný skill, proto se ptám ;-)
@Aduldinho
Ty zvládáš brzdit na silničce z každé pozice na řídítkach nebo kam tímto dotazem míříš?
Mně se to líbí čistotou a minimalismem, ale předpokládám, že pro mechaniky to je noční můra ještě v kombinaci s tím dvojplošníkem.
Navíc mi teda pořád nedá spát, kudy a jak mají být vedené hadice pro brzdy. Buď vedou jakože vnitřkem řídítek a pak nechápu, jak jsou tam zalomené a provlečené. Druhá možnost je jen šlendrián grafika, takže na renderu zkrátka úplně schází. Ještě přichází v úvahu nějaká revoluční myšlenka na „hoseless“ brzdy.
@adu: Kdo brzdí jezdí pod svoje možnosti.
Na můj vkus je to už moc velké monstrum.
Přečel jsem si tedy ze zvědavosti ten článek o tomto stroji na mtbs, ale nějak jsem tedy nepochopil tu aerospodní pozici, jak se v ni případně brzdí? ;-)
zirecek: ty masivní trubky kolem středu vypadají jako padádní schovka pro motor :-)
Před nějakou dobou jsem psal „hloupý“ dotaz na Canyon, jestli lze očekávat něco v segmentu 32" kol v nabídce 2027. Dorazila převratná odpověď „Prozatím nemáme informace o modelech na 32 " kolech.“.
K tomu konceptu přidají motor a bude to hotovo.
Me se to libi. Jen tedy nevim jak u toho menit delku predstavce a kudy vedou hadice.
Jsem si myslel, že první 32" si pořídím HT, ale tohle v prodeji by mi zamotalo přemýšlení. :)
Že „libi“ není proti proudu, ale s proudem:D
Teda podle reakcí
Vražda a já jsme proti proudu
TJK: tak u tebe je to jasné, ty máš na nesmyslně vymazlené škareďáky úchylku :) tady je to pro tebe navíc bez práce, už je to celé bílé se stříbrnou sadou :) snad leda sedlovka?
Taky mi to přijde jako vizuálně povedená studie. Ovšem cílová skupina bude hodně malá, bych řekl. Možná to dopadne tak, že experimentování výrobců s 32-ery pohřbí upadající segment mtb bez motoru definitivně.
Za mě asi první hezký 32 MTB :D Konečně něco kde není nesmyslný ošklivý představec dolů, sice tohle je dost proprietární, ale zas to umožňuje různý úchopy.
@squalo souhlas, navíc to bylo úplně jiné kolo. Jen jsem chtěl připomenout, že s dvojplošníkem už nějaké zkušenosti mají. I když ten kokpit měl úplně jinou funkci než tady u toho konceptu. Ještě k tomu stacku, nemyslím, že by jen kompenzovali velikost kol. Nikde není psáno, že vidle bude 120, spíš bych to viděl na 100 mm. A při pohledu zepředu a z boku je ten drop řídítek dost výrazný, takže to bude ve spodním úchopu jako xc full s berany (viz Leadville před dvěma lety).
Je to sice jen koncept, ale chtěl bych vidět, jaké velikosti budou vyrábět. Nějak si na tom nedovedu představit bikery pod 180 cm.
@nohydoix
Grail měl menší kola, tedy menší stack. Tady mají ta řidítka za cíl jedno, bojovat s ještě vyšším stackem než byl u 29er.
Zajímalo by mě, jaká se minimální konstrukční délka hlavové trubky.
@squalo Canyon převzal dvojplošník z první generace Grailu. Počítá se spodním úchopem těsně nad korunkou a tam už ležíš slušně. Jen bych v tu chvíli nemusel potkat krávu přes cestu ;-)
Já si určitě 32” kolo nekoupím.
Jestli třeba toto někdo považuje za pěkné kolo, tak už nám fakt nic nepomůže :) phuuuuj!