• KarelKov

    Dobrý den,

    povedlo se mi na tretry namontovat kufry s rozdílem v předozadní pozici 1 mm, chtěl bych se zeptat zda je tento rozdíl mezi pravou a levou tretrou ňejaký velký problém?

    Děkuji

    0 2
    • Singlespeed  

      Jestli je to problém zjistíš při jízdě sám, to dá rozum.

      0 0
    • psbiker  

      Problém je najít dobrou předozadní pozici. Kdo chce dobrý odpich, dá si je víc dopředu, ale dnes je in posouvat je dozadu. Během laborování se 1mm nepochybně ztratí :)

      1 0
    • Charlie_R  

      Žádný problém, nepoznáš to. Když ano, posuneš kufr. Navíc nikdo nemá obě nohy stejně velké.

      2 0
    • Kouba_2005  

      Problém kufry srovnat, abys ten rozdíl 1mm neměl, je kde? Sice to nepoznáš, ale asi se ti bude líp spát.

      1 0
      • zdenek  

        Prostě se mu to tak povedlo. :-)

        Ono změřit ten 1 mm rozdíl je samo o sobě docela umění. A už vůbec jsme se nedozvěděli, jestli tu polohu kufrů nějak hledal nebo je tam prostě namontoval…

        0 0
    • scalar  

      Ano, velký problém, má to vliv na funkci mozku.

      0 0
    • kovar  

      Platformové pedály a problem solved.

      0 1

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.