|
krivej kotouc
|
37/37
|
cesar
|
8.1.18 02:39
|
Technické rady
|
|
Ochrana spodni ramovky - carbon, vyroba
|
122/122
|
deekay
|
7.1.18 21:33
|
Komponenty
|
|
Tubeless
|
26/26
|
Bárty96
|
7.1.18 18:56
|
Technické rady
|
|
DT Swiss M 1800 TL
|
6/6
|
volodaj
|
7.1.18 18:03
|
Komponenty
|
|
Identifikace vidlice Sountour
|
1/1
|
Tichošlápek
|
7.1.18 17:59
|
Komponenty
|
|
DT Swiss E1900 - tubeless
|
2/2
|
rask
|
7.1.18 17:52
|
Technické rady
|
|
Kdy repas vidle a tlumiče ?
|
3/3
|
Domology
|
7.1.18 17:11
|
Údržba, servis,...
|
|
Napínáky MRP 2x / Truvativ X-Guide
|
19/19
|
rexa
|
7.1.18 16:23
|
Komponenty
|
|
Výběr elektro kola do 50tis.
|
38/38
|
prochyz
|
7.1.18 14:53
|
Výběr kola
|
|
teleskopická sedlovka Giant Contact SL Switch - repase
|
6/6
|
krsa
|
7.1.18 13:02
|
Údržba, servis,...
|
|
Jezdci z Písku
|
31/31
|
bishi
|
6.1.18 21:43
|
Cestování
|
|
Cyklo parťačka pro kamaráda
|
9/9
|
GULIN
|
6.1.18 21:42
|
Vyjížďky/Srazy
|
|
Dá se sehnat?
|
14/14
|
hriva
|
6.1.18 20:38
|
Údržba, servis,...
|
|
Boskovice a okoli - nekdo??
|
9/9
|
tif
|
6.1.18 12:58
|
Vyjížďky/Srazy
|
|
Leutasch/Seefeld - tipy
|
0/0
|
Hrubiduk
|
6.1.18 10:54
|
Cestování
|
|
trvanlivost tmelu po otevření balení
|
7/7
|
Smazaný účet
|
6.1.18 10:35
|
Technické rady
|
|
Co vy na tohle ...
|
30/30
|
potkan80
|
6.1.18 10:31
|
Výběr kola
|
|
technický dotaz CUBE STEREO
|
3/3
|
ricky
|
5.1.18 22:48
|
Technické rady
|
|
Tip na cyklistickou kuklu
|
14/14
|
plysovykozisek
|
5.1.18 19:11
|
Oblečení
|
|
karbon vs hliník
|
81/81
|
zdenekk2
|
5.1.18 18:42
|
Technické rady
|
|
změna zdvihu vidlice fox float 34 27,5
|
24/24
|
jenik00
|
5.1.18 11:32
|
Komponenty
|
|
Co značí hodnoty Stretch Flex u řídítek?
|
0/0
|
pakun
|
5.1.18 10:13
|
Komponenty
|
|
Rám
|
13/13
|
Dan Moravec
|
5.1.18 09:32
|
MTB
|
|
chainreactioncycles-doba doručení
|
34/34
|
vojtechposmourny
|
4.1.18 22:04
|
Nakupování
|
|
hmotnost komponentů
|
24/24
|
indoorajn
|
4.1.18 20:07
|
Komponenty
|
|
180mm vzadu
|
21/21
|
Iam_Macek
|
4.1.18 15:53
|
Technické rady
|
|
průměr kotoučů a jejich vliv na brždění.
|
211/211
|
Dudys27
|
4.1.18 13:41
|
Technické rady
|
|
Čelist
|
5/5
|
Pepe72
|
4.1.18 13:08
|
Downhil, Freeride,...
|
|
Střed na staré kolo
|
5/5
|
duchi
|
4.1.18 11:24
|
Technické rady
|
|
Páska do ráfku
|
21/21
|
Iam_Macek
|
4.1.18 06:07
|
Technické rady
|
|
Ráfek Rodi 29 EXCalibur XC
|
6/6
|
odik
|
3.1.18 22:39
|
Komponenty
|
|
K cenu to slouzi
|
10/10
|
Sultan
|
3.1.18 21:15
|
Technické rady
|
|
Jaké světlo na USB a rychloupínací?
|
24/24
|
=KaZi#85=
|
3.1.18 21:11
|
Komponenty
|
|
Slušný servis - Plzeň
|
61/61
|
Dzordano_Bruno1
|
3.1.18 20:14
|
MTB
|
|
Poradí nějaká místní švadlena?
|
16/16
|
Sunshine 29
|
3.1.18 16:29
|
Oblečení
|
|
Na 29" kolo jakou vidlici
|
48/48
|
švícko
|
3.1.18 09:47
|
Komponenty
|
|
Co je to wc trik?
|
14/14
|
Stephenbb
|
3.1.18 09:29
|
Technické rady
|
|
Zapletená kola 26 Mavic nebo Easton
|
0/0
|
petrdusek
|
3.1.18 07:26
|
Komponenty
|
|
Chrániče na kolena ION K PACT - zkušenosti/alternativy
|
1/1
|
Hamik
|
3.1.18 06:56
|
Oblečení
|
|
Sníh na kole
|
51/51
|
pivař
|
2.1.18 23:40
|
Technické rady
|
|
Radu prosím :-D 200x57 vs 200x50
|
11/11
|
Sultan
|
2.1.18 21:56
|
Technické rady
|
|
Vidlice od RST jako lepší náhrada za Rockshox 30 Silver...
|
11/11
|
bajkondra
|
2.1.18 19:29
|
Komponenty
|
|
Alpy léto 2018, jedeš?
|
12/12
|
Smazaný účet
|
2.1.18 19:11
|
Cestování
|
|
Spolubydlici na Gran Canaria 2.2-2.3.2018 28 noci za 110...
|
0/0
|
petardapico
|
2.1.18 17:11
|
Cestování
|
|
Shimano AM7 nebo Spec 2FO
|
32/32
|
Jiřina97
|
2.1.18 14:19
|
Oblečení
|
|
Pražské bajkové vyjížďky Jaro-léto 2016
|
284/284
|
McBlacky
|
2.1.18 12:05
|
Vyjížďky/Srazy
|
|
Rockshox Recon SL (pružinová) zamknutá nejde odemknout
|
1/1
|
Tomik92
|
1.1.18 23:49
|
Údržba, servis,...
|
|
Kazeta 12 - 32
|
18/18
|
Hrabex1
|
1.1.18 18:22
|
Komponenty
|
|
Stevens 7X
|
6/6
|
Aemil
|
1.1.18 17:48
|
Výběr kola
|
|
Závit pedálu
|
8/8
|
Pepe72
|
1.1.18 16:59
|
Downhil, Freeride,...
|