Utržený dosedací plíšek pro osu kola u karbon rámu

6 nepřečtených
  • SilnicniPavel

    Ahoj,

    servisuju starší karbonovou silničku Cannondale SuperSix a narazil jsem na věc, se kterou bych potřeboval poradit.

    Při čištění mi doslova zůstala v ruce ta stříbrná kovová podložka („podkova“), která tvoří vnitřní dosedací plochu pro osu zadního kola. Zároveň se mi zdá, že jeden kus, který by měly držet ty šroubky chybí úplně, ale nevím.

    Chtěl bych se zeptat zdali je to řešitelné a případně jak.

    Napadlo mi tu podložku přilepit zpět k rámu, ale netuším, jak bezpečné to bude.

    Děkuji za jakoukoliv věcnou radu

    0 0
    • tigermoth  

      Řádně zdrsnit, kvalitně odmastit a pak přilepit kvalitním pomalým epoxidem, poradil bych se v Havel composites, jsou vstřícní, bral jsem tam lektvary na kajaky a modelařinu.

      1 0
      • Vilém  

        Vzhledem k tomu jak je to omackane, tak bych jeste udelal novou tu podkovu.

        0 0
        • Markony  

          Možná kdybys dal přesný model a ročník že by se dal dohledat .

          0 0
          • Vilém  

            No ja ho sice hledal, ale nejsem majitel, takze tezko rict.

            Podle toho co jsem nasel na me pusobi, to co nafotil, jako nejake homemade reseni.

            0 0
            • tigermoth  

              Nevypadá jako homemade, spíš řádně rozplácnutě od opakovaného upínání RU. Hliníkový plocháč od nejbližšího dodavatele hutního materiálu, pilka a pilníky máš nový kus dle libosti

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.