Téma reakcí autor poslední
Životnosť plášťa 68/68 nartex 27.8.17 23:51
Vzduchová vidlice pro enduro 17/17 kkristiann 27.8.17 23:31
Na silničce Francie - Galibier, Izoard atd. 10/10 Aleš71 27.8.17 23:05
Spinningové kolo vs., kolo - mtb, silnice 1/1 endy009 27.8.17 22:27
A2Z PVDF 5,0 mm hadice brzdy 2/2 Trompo 27.8.17 21:21
Problém s opětovným sestavením převodníku 10/10 Force 27.8.17 20:42
Kdy vyměnit řetěz? 24/24 BrunoCZ 27.8.17 20:32
Ohnutý konec řídítek od rohu (+foto) 21/21 Bombos3 27.8.17 20:06
Nové kolo pro rekreačního jezdce 26/26 Bash 27.8.17 19:13
Ciamillo Negative GSL 2014 1/1 .Kubas.2 27.8.17 18:38
Tlak ve vidlici 12/12 PajinMartina 27.8.17 16:21
Košík na láhev s upevněním řidítka 1/1 scota 27.8.17 12:36
Eleven dres - velikost 47/47 satanus 26.8.17 23:40
Výměna vidlice za vyšší zdvihy 7/7 raskin 26.8.17 22:08
Taya ONZE-111 1/1 adijamp 26.8.17 19:44
novy retez na mtb 11/11 aliexpressmobile 26.8.17 18:24
Ukládání tras v SIGMA 23.16 5/5 rimers 26.8.17 18:12
vyber e-biku full vs HT 530/530 smitis 26.8.17 17:51
Řazení Shimano Deore SL-M610I, I-spec B, 3/2x10 1/1 petansedivy 26.8.17 17:43
Koupě nového,ht MTB rámu 26" 36/36 buba CZ 26.8.17 16:22
Poradíte s výběrem? 21/21 Rosťa11 26.8.17 13:06
triatlon nástavce 25/25 Volovec 26.8.17 13:02
Zadní kolo 9/9 Kyro 26.8.17 12:16
Kombinování biku a silničky 50/50 RUSH 26.8.17 11:16
Norco Shore 3 2006 vs GT Marathon 2009 0/0 kkristiann 26.8.17 10:18
Nastavení presmykace 2x10 na Ghost 3/3 Trompo 26.8.17 09:16
Délka řetězu na 1x10 6/6 Trompo 26.8.17 09:11
10 let staré nové kolo? 245/245 inz 25.8.17 21:58
Velká cena města Úval 2017 - nová trasa 5/5 Bbrouk 25.8.17 21:49
Schwalbe Rocket Ron... 142/142 čaj_bajk 25.8.17 21:02
Společná vyjíždka 23/23 Smazaný účet 25.8.17 20:16
Časté defekty 75/75 Luky11 25.8.17 19:31
Canyon,nebo Cube? 37/37 BlackRaven1 25.8.17 17:55
Mallorca na 3 dny 1/1 Sipal 25.8.17 17:45
Kolo a spinning 47/47 endy009 25.8.17 16:13
Ostrava a okolí - obchod s cyklobotama? 11/11 zacinajicibikerka 25.8.17 13:39
pomoc s výběrem Garmin Forerunner 235/735 7/7 kejmi 25.8.17 12:02
Jaké zadní světlo 124/124 jony1203 25.8.17 11:11
poslani kola do zahranici Teahouse transport 9/9 Smazaný účet 25.8.17 09:57
Shimano I-Spec 2 0/0 filous 25.8.17 08:57
Morávka - Velký Lipový - Ropička 5/5 raskin 25.8.17 02:03
cestování s kolem vlakem 87/87 lucky bastard 24.8.17 21:37
Jaké kolo do cca 25000 kč? 43/43 Merak 24.8.17 21:25
Zarostla sedlovka 40/40 huncut 24.8.17 21:17
Středová osa NS-Bikes Holy 24" 2009 0/0 Sickz 24.8.17 20:47
Stavba oceláku nebo carbon za cca 120k? 77/77 arnettte 24.8.17 20:38
RB Monster 0/0 Klejzlik 24.8.17 18:51
Test vyplety 29", Vitez NEWMEN 25/25 Idas 24.8.17 18:32
Kona process 153 L 9/9 petr99 24.8.17 18:14
Jaké přední světlo - ukažte co máte a s čím jste spokoje... 2086/2086 bikerR 24.8.17 18:07